About Us
Ponúkame prenájom vodných fajok na rôzne firemné akcie, večierky, záhradné párty alebo pre iné komerčné prevádzky v Bratislave alebo širšom okolí. Zabezpečujme komplet catering na vodné fajky, s obsluhou, so širokým výberom tabakov aj netabakov (bylinné zmesy bez obsahu tabaku, nikotínu alebo dechtu). Ponúkame jeden z najlepších tabakov na trhu, kvalitné uhlíky bez zápachu a príchute, profesionálny servis a dokážeme sa prispôsobiť rôznym požiadavkam našich klientov

V prípade záujmu o naše služby nás kontaktujte buď osobne u nás v čajovni (Gunduličova 4, BA), emailom (chilloutgarden@yahoo.com), telefónom (0948 617 000, popr. 0907 091 544) alebo na fb (https://www.facebook.com/ChilloutGardenSK).
About Us
História vodných fajok

Aj keď si veľa ľudí myslí že "shisha" ako ju poznáme dnes vznikla v egypte, nieje tomu tak.Korene vodnej fajky pochádzajú z Indie. V podobe v akej ju dnes poznáme sa zrodila okolo pätnásteho storočia, kedy sa začala indická výroba skla. To bolo výsledkom vývozu skla do Indie prostredníctvom Britskej Východoindickej spoločnosti. Sklenený základ sa nazýval Shisha.

Jeho tajuplnosť sa rozšírila do Iránu, kde sa s ňou používal špeciálne silný, neochutený tabak, nazývaný "Ajami". Preslávila sa počas vlády Ottomanovej ríše. Sultáni tej doby si
V prípade záujmu vieme ponúknuť aj domáce ľadové čaje, rôzne čajové drinky alebo výber čajov z nášho meníčka či u ako doplnkovú službu k našim vodným fajkám alebo ako samostatný catering len s čajmi.
 
nechali robiť portréty s ich Nargiles ( vodnými fajkami ) a vodné fajky sa stali symbolom sociálneho postavenia tej doby. Fajčila sa po kráľovských večeriach a diplomatických stretnutiach.

Čo robí vodnú fajku tak príťažlivú pre tak rozmanitú populáciu ľudí dnes?

Na prvý pohľad sa môže zdať, že posedenie pri vodnej fajke nie je ničím mimoriadne, avšak dá sa povedať, že žiadne „nabitie“ nie je rovnaké. Umenie prípravy vodnej fajky, zdieľanie osobných a tradičných techník, starostlivé a jemné zaobchádzanie s hookah uhlie to všetko je potrebné dodržiavať. Sú to rokmi overené tradície, ktoré spolu so správnym zostavením vodnej fajky potom dajú výsledné príjemné posedenie pri vodnej fajke.

Fajčenie vodnej fajky ...

Fajčenie vodnej fajky nemá nič spoločné s fajčením cigariet. Cigarety sú pre nervóznych ľudí, súperiacich ľudí, ľudí ktorí sa stale niekam ponáhľajú. Keď fajčíte vodnicu, máte čas porozmýšlať. Učí vás trpezlivosti a tolerancii a zároveň si užívate príjemnú spoločnosť vašich priateľov či známych. Fajčiari vodných fajok majú oveľa vyrovnanejší život v porovnaní s fajčiarmi cigariet.

Nie je dôležité, čo máte naložené vo vodnej fajke, ale hlavné je to, s kým ju fajčíte.